Поліція Прикарпаття долучилась до акції-перфоманс “Кричати не можна мовчати” (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні, 25 листопада, в Івано-Франківську з нагоди старту Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” та відзначення Міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок стартувала акція-перфоманс “Кричати не можна мовчати”.


Про це повідомляють у Фейсбуці в спільноті Поліція Івано-Франківщини.

“Організатори акції на Вічевому майдані розмістили інсталяції із взуття, які мали на меті привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та її масштабів в Івано-Франківську.

286 пар взуття – це саме та кількість звернень за 9 місяців про домашнє насильство, які надійшли від мешканців Івано-Франківська.

Поліцейські в свою чергу надавали правову допомогу щодо алгоритму дій постраждалих осіб, у випадку вчинення над ними домашнього насильства.

Також правоохоронці роздали всім бажаючим інформаційні листівки, де зазначено, як діяти у ситуації домашнього насильства чи його загрози.

«Найчастіше жертвами домашнього насильства є жінки. Цьогоріч до поліції області надійшло 3091 повідомлення, з них 2836 від жінок та 49 від дітей. Наразі у Івано-Франківську діє мобільна група з протидії домашньому насильству “Поліна”, яка створена, щоб реагувати на такі виклики» – зауважив заступник начальника управління превентивної діяльності поліції області Андрій Веляник.
Поліція Прикарпаття звертається до всіх хто став жертвою або очевидцем насильства – не мовчіть – телефонуйте на лінію 102.
Вчасно надана інформація та допомога можуть врятувати чиєсь здоров’я або навіть можливо й життя”, – йдеться в дописі.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 200
banner