Польща допоможе розслідувати випадки геноциду в Україні

Політика

Національна прокуратура Польщі допоможе розслідувати випадки геноциду, що сталися під час загарбницької війни росії проти України.

Про це повідомляє Національна прокуратура Польщі за результатами зустрічі у Вільнюсі членів спільної слідчої групи з розслідування тяжких міжнародних злочинів в Україні.

Національний прокурор Польщі Даріуш Барскі підписав у Вільнюсі угоду, згідно з якою Спільна слідча групи з розслідування тяжких міжнародних злочинів в Україні (JIT) розслідуватиме випадки геноциду, які можуть статися чи сталися у зв’язку з нападом росії на Україну.

«У рамках польської прокуратури справу розслідує слідча група у складі прокурорів Мазовецького відділу боротьби з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури у Варшаві, співробітників Агентства внутрішньої безпеки та поліції. Польське слідство у справі російської агресії проти України відкрито 28 лютого 2022 року», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що польські прокурори підтримують постійний контакт з українською прокуратурою та іншими членами спільної міжнародної слідчої групи. У рамках регулярних засідань обговорюються результати роботи членів команди та плануються наступні заходи.

ДжерелоПереглядів: 490
banner