Поляки привезли прикарпатським дітям іграшки та солодощі (ФОТО)

Суспільство

Щороку в рамках співпраці між містами Пруднік та Надвірна, напередодні новорічно-різдвяних свят за ініціативи Ванди Якімко в польському місті організовують благодійну акцію, під час якої громада м.Пруднік допомагає у зборі подарунків для надвірнянських дітей. Цього року делегація з Польщі на чолі з бурмістром Ґжеґожом Завішьляком відвідала Надвірнянський будинок дитини та Надвірнянську дитячу лікарню. Польські побратими привезли для дітей іграшки, засоби гігієни та солодощі.

Крім того, відбулась зустріч з керівництвом м.Надвірна, зокрема в.о. міського голови Тарасом Пекарським, під час якої підвели підсумки співпраці між нашими містами в 2019 році, обговорили майбутнє співробітництво в 2020 році. Польська делегація ще має на меті під час цьогорічного візиту провести зустріч з учнями Надвірнянської школи №3 та Пасічнянської ЗОШ і парафіянам костелу Успення Пресвятої Богородиці м.Надвірна.

Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Переглядів: 188
banner