Помилки в стилі, які роблять з жінок «провінціалок»

Територія успіху

Деякі жінки роблять помилки, підбираючи гардероб, які видають відсутність смаку, вважають фахівці.

Багато жінок прагне виглядати модно і сучасно. Однак іноді виходить так, що в гонитві за модними тенденціями, дівчина створює деякі помилки при створенні свого образу. Вони і видають провінціалку. Щоб не уславитися такою, слід дотримуватися деяких правил і не робити помилок. Стилісти радять прислухатися і взяти собі за правило таке.

Перебір

Дівчатам з провінції завжди хочеться показати, що в них повно модного одягу. Тому вони і допускають дуже поширену помилку. Полягає вона в тому, що дівчата надягають на себе всі модні речі відразу. Виходить відвертий перебір, оскільки часто одна річ абсолютно не поєднується з іншою. Слід пам’ятати, що виглядає весь образ в цілому, а не розглядається кожна деталь окремо.

Надмірна відвертість

Іноді прекрасна половина людства, що живе в невеликому місті, не підозрює про те, що відверті наряди вже не в моді. Вони стали антитрендами. Свою привабливість провінціалки намагаються підкреслити за допомогою глибокого вирізу, ультракороткої міні, ботфортів і яскравого макіяжу. Тільки сьогодні таким чином нікого не переконаєш у своїй привабливості.

Занадто багато прикрас

В цьому випадку все йде точно так само, як і з одягом. Не варто для виходу на вулицю прикрашати себе всіма наявними коштовностями і біжутерією. Створиться враження, що провінціалка хоче показати всі прикраси, які в неї є у запасі. Якщо біжутерія відверто дешева, то і образ дівчини стане дешевим в реальності. Стилісти радять у жодному випадку не поєднувати в одному виході золото з біжутерією.

Багато страз і паєток

Сьогодні одяг з безліччю страз і паєток вийшов з моди. Тому дівчина, на якій одяг з великою кількістю блискучих елементів, відразу буде сприйматися оточуючими як провінціалка.

Леопардовий принт у денний час

Сьогодні мода допускає сукню з леопардом для романтичного побачення або вечірнього виходу. А от представниця прекрасної статі в леопарді вдень в метро виглядає якось недоречно і зухвало. Можна подумати, що дівчина зовсім не розбирається в сучасній моді.

Будь-яка дівчина чи жінка повинна пам’ятати, що сьогодні скрізь говорять про природну натуральність. Тому слід дотримуватися цього правила і не робити помилок, на які вказують стилісти.

ДжерелоПереглядів: 186
banner