Помилки водіїв, через які салон автомобіля довго прогрівається в холодну пору року

Поради, Технології

Вчіться на чужих помилках!

Синоптики обіцяють, що скоро знову повернуться сильні морози. Тому актуальним залишається питання температури повітря в салоні автомобіля. Деякі водії допускають елементарні помилки, через що салон машини довго залишається холодним.

Почнемо з того, що не потрібно дивуватися довгому прогріванню салону, якщо включити на максимум вентилятор обігрівача, але не прогріти перед цим мотор. В цьому випадку ви ще довго будете чекати тепла.

Річ у тім, що вентилятор буде гнати в салон холодний вітер. Тому досвідчені водії спочатку кілька хвилин прогрівають двигун, і тільки потім включають пічку.

Але тут є один нюанс. Занадто довго мотор прогрівати не можна. На холостих обертах він гріється довше, ніж під час руху.

Крім того, не потрібно забувати, що сучасні автомобілі мають безліч корисних функцій. Деякі з них стануть в нагоді взимку. Які? Наприклад, режим рециркуляції повітря. Влітку він допомагає охолодити салон, а в холодну пору року — швидко обігріти.

Вчитися потрібно на чужих помилках — це добре відома народна мудрість. Якщо ви врахуєте ці помилки водіїв, то взимку не будете мерзнути в своїй машині.

ДжерелоПереглядів: 187
banner