Понад 23,8 млн гривень грантової допомоги отримали цьогоріч аграрії Прикарпаття

Суспільство

Понад 23,8 млн гривень грантової допомоги отримали цьогоріч аграрії Прикарпаття на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


 

23,8 мільйонів гривень виплатили 7 агропідприємствам Івано-Франківщини у рамках урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу “єРобота”. Гроші будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства. Загалом цьогоріч в Україні 107 господарств отримали державну допомогу на суму 414 млн гривень на розвиток садів і теплиць.


Зокрема, на сади виплачено 335 млн грн 91 господарству. Ще 16-ти виплачено 79,2 млн гривень – на теплиці.


Довідково:

Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа», «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».


Гранти надаються у розмірі не більше 70 % вартості проєкту, але не більше 10 млн гривень. Заявник має профінансувати власними або кредитними коштами не менше 30% вартості проекту. Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів – від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць – не менше 14 осіб на один гектар.


Переглядів: 303
banner