Попереджений – означає озброєний: поліцейські Прикарпаття проводять роз’яснювальну роботу серед населення

Суспільство

Пройдисвіти підлаштовують свої афери відповідно до потреб населення в умовах воєнного стану. Аби уберегти громадян, правоохоронці розгорнули масову інформаційну кампанію. Поліцейські охопили усі верстви населення, розповідають, як розпізнати шахраїв та не втрапити у їх пастки.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


У публічних місцях, торгових закладах, засобах масової інформації, інтернет-ресурсах, трудових колективах – правоохоронці звідусіль звертаються до мешканців та застерігають від пройдисвітів. А також роздають попереджувальні інформаційні листівки, розміщують профілактичні постери.


Мешканцям розповідають про розповсюджені види пасток шахраїв та як їх уникнути:
– якщо купуєте товар в інтернеті – обирайте післяплату;
– за жодних обставин не повідомляти нікому дані банківської карти, особливо СVV-код, термін дії карти, одноразові паролі з SMS;
– якщо телефонують незнайомці чи надійшло повідомлення у месенджери, що ваш родич чи знайомий у біді, терміново потрібно переказати гроші – зв’яжіться з близькими особисто, дізнайтесь чи дійсно вони потребують допомоги;
– якщо отримали повідомлення із пропозицією легкої онлайн-роботи, де потрібно вкладати власні кошти – не спокушайтесь на обіцянки надприбутків від аферистів.


Поліція Прикарпаття закликає, – мисліть критично та не поспішайте виконувати вказівки незнайомців, ретельно вивчайте отриману інформацію і за потреби звертайтесь у поліцію за номером «102».


Переглядів: 236
banner