Попри позитивну динаміку, все ж необхідно дотримуватися протиепідемічних заходів, – Василь Івасик

Суспільство

На цьому сьогодні під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами РДА наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик.


Про це повідомила ІФ ОДА.

Зазначимо, що впродовж минулої доби на Прикарпатті зафіксували 65 нових випадків захворюваності на COVID-19. За три доби сукупно виявлено 850 хворих на корнавірус. Недугу діагностовано лише у двох дітей. Разом з тим, 6 грудня підтверджено 5 летальних випадків, спричинених COVID-19.

На думку Василя Івасика, попри позитивну динаміку зменшення кількості хворих на коронавірус, все ж необхідно дотримуватися протиепідемічних та карантинних заходів. Адже в багатьох людей хвороба протікає безсимптомно. Тому неухильне дотримання всіх превентивних заходів допоможе знизити рівень захворюваності серед населення. Він також додав, що цього тижня Кабінетом міністрів України буде ухвалено рішення про час, коли буде запроваджено посилення карантинних заходів.

Зазначимо, що за останні три доби на Івано-Франківщині провели 2215 ПЛР-тестувань та 638 досліджень методом ІФА.

За повідомленням директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігоря Дмитренка, зайнятість ліжкомісць складає 45,9 %.Переглядів: 165
banner