Поради стилістів: яка ваша ідеальна довжина волосся

Територія успіху

Як вибрати зачіску, яка буде вам пасувати.

Здається, що прекрасна половина людства ніколи не втомлюється самовдосконалюватися. Дівчата відрощують волосся до п’ят, то стрижуться «під хлопчика», а потім знову починають процес відрощування, і так до нескінченності. Відбувається це з кількох причин: перша — це постійний пошук себе і свого образу, друга — жага змін. Однак найчастіше причиною стає те, що дівчата просто не знають, як підібрати для себе ідеальну довжину.

Сьогодні ми допоможемо їм з цим питанням, і розповімо, на що варто спиратися при виборі довжини волосся.

Враховуйте форму обличчя

Найбільше пощастило власницям овальної форми обличчя — їм личить абсолютно все. Круглолицим дівчатам краще всього вибирати подовжене каре або середню довжину зачіски без чубчика, це візуально витягне обличчя і змістить акцент зі щік. Трикутне обличчя не визнає короткі зачіски, оскільки вони тільки підкреслюють гостре підборіддя і роблять його занадто довгим. Для дівчат з квадратною формою обличчя краще відмовитися від коротких зачісок, що закінчуються на рівні шиї. Щоб перетягнути акцент з підборіддя і пом’якшити його лінію довгі локони підійдуть найкраще.

Враховуйте зріст

При виборі довжини волосся не останню роль відіграє зріст дівчини. Якщо представниці прекрасної статі пощастило мати модельне зростання, то вона з легкістю може дозволити собі косу до пояса. Зовсім короткі стрижки візуально додадуть ще кілька сантиметрів. Тим дівчатам, зріст яких не перевищує 160 см, краще відмовитися від довгої шевелюри і придивитися до середньої або зовсім короткої довжини. Універсальний варіант — каре. Така зачіска буває різної форми і довжини, тому мініатюрні дівчата обов’язково підберуть щось для себе.

Звертайте увагу на вік

Вік представниці прекрасної статі не менш важливий при виборі довжини, ніж зріст. Молодим дівчатам 25-30 років стилісти дозволяють експериментувати з собою в будь-яких проявах. Колір, форма, довжина — можна все. А ось тим, хто вже входить у більш серйозний період свого життя потрібно задуматися про презентабельність. Наприклад, жінкам після 40, гуру перукарської справи рекомендують відмовитися від довгого волосся, і носити стрижку середньої або короткої довжини. По-перше, вони візуально омолоджують обличчя, а по-друге, не вимагають багато догляду.

Орієнтуйтеся на спосіб життя

На подив багатьох, спосіб життя безпосередньо впливає на правильний вибір довжини волосся. Погодьтеся, якщо ви зайнята бізнес-леді або мама трьох дітей, вам буде вкрай складно викроїти час для догляду за довгою шевелюрою. Ненормований робочий процес і нескінченна низка побутових домашніх справ не те, що маску не дозволить зробити, навіть причесатися не дасть. Тому в цьому випадку, краще підібрати менш вибагливий варіант довжини, що не вимагає особливих процедур по догляду і укладок. Тим же, кому життєвий ритм дозволяє, можуть подумати і про косу.

Трохи про будову волосся

Якість вашого волосся може як позитивно, так і негативно позначатися на зовнішньому вигляді, тому вибираючи довжину, орієнтуйтеся на структуру волосся. Наприклад, власницям тонкого волосся краще віддати перевагу коротким стрижкам — це дозволить домогтися об’єму. Кучеряве ж волосся навпаки краще виглядає в довгому вигляді. Так під своєю вагою локони будуть менше пушитися і вимагати укладання. Ну а щасливцям густого прямого волосся підходить все — коротке каре, середній каскад і довгий прямий зріз.

Перераховані вище рекомендації на практиці вже не раз довели свою ефективність. Однак пам’ятайте, що ваша індивідуальність завжди повинна бути на першому місці, і якщо вам подобається носити довжину волосся, «нібито», яка вам не підходить, то залишайтеся вірними собі та своїм бажанням.

ДжерелоПереглядів: 846
banner