Поради для тих, хто загубив ключі від машини або залишив їх усередині

Технології

Що таке аварійне відкриття авто та як зробити його максимально безболісним.

З проблемою, коли необхідно розкрити замкнену машину, може зіткнутися кожен водій із різних причин. Найчастіше це трапляється при втраті ключа або заклинюванні замку. Замість того, щоб проникнути в салон за допомогою розбитого скла, розумним рішенням буде викликати спеціаліста з аварійного відкриття. Теоретично це повинно бути дешевше, але на ділі часто відбувається зовсім по-іншому.

Усе залежить від підходу до роботи та професійного рівня спеціаліста, який узявся вирішувати проблему. При аварійному відкритті далеко не завжди вдається розблокувати замок без пошкоджень, але в ідеалі кваліфікований майстер повинен докласти всі зусилля, щоб цього уникнути. На жаль, зазвичай йому це не дуже вигідно.

Інтернет рясніє оголошеннями про подібні послуги, але, як правило, більшість таких «зломників» пропонують найпростіший шлях — висвердлювання старого замку, при якому швидше за все постраждає, ручка, обшивка і ЛКП. «Конторі» цей спосіб принесе більше прибутку, оскільки він передбачає встановлення нового механізму, та інші додаткові роботи.

У той час як «свідомий зломник», перш ніж піти на крайній спосіб, спершу спробує відкрити двері максимально безболісно — за допомогою відмичок. До речі, мова йде про дорогий інструмент із найтоншою ювелірною обробкою. У справжнього маестро завжди знайдеться комплект такого інвентарю, але щоб з ними працювати потрібен талант, а це явище рідкісне.

Так що по можливості краще вибирати перевірених майстрів через друзів і знайомих. А інакше, дійсно, може скластися так, що розбити скло з усіма можливими витратами виявиться дешевше, ніж за рахунок жахливої роботи спеців.

Тариф і час роботи залежать від характеру несправності. А випадки бувають різні: двері зачинилися, а ключ залишився в салоні; засмітився механізм замка; вийшов із ладу чіп-ключ; проблеми з електронікою протиугінного пристрою; розрядився акумулятор та інші непорозуміння.

Як правило, перш ніж братися за аварійне відкриття, майстер повинен переконатися, що автомобіль знаходиться у власності клієнта. Для цього водієві потрібно пред’явити свідоцтво о реєстрації авто або паспорт транспортного засобу.

У разі, коли документи опинилися всередині замкненої машини, їх необхідно пред’явити відразу після проведення робіт. У іншому випадку співробітник відразу ж викличе поліцію.

ДжерелоПереглядів: 187
banner