Поради для жінок, які хочуть мати більш молодий вигляд

Територія успіху

Виглядати молодою не так вже й складно.

Хочете виглядати більш молодою, а почуватися енергійнішою й активнішою? Це досить просто — ми підібрали сім нескладних трюків, які збережуть не лише молодість, але і здоров’я.

Посміхайтеся частіше!

Люди, які широко та радісно усміхаються, здаються нам більш молодими та енергійними, ніж вони є насправді — це підтвердили результати дослідження, у рамках якого добровольцям було запропоновано визначити вік людей, зображених на фото. Одні й ті самі люди сприймалися учасниками дослідження на 5-10 років молодше на тих фотографіях, де вони були відображені усміхненими, і здавалися старшими на більш “серйозних” фото. Тож посміхайтеся: сміх подовжує не лише життя, але і молодість!

Їжте більше винограду

Сорбіт, який надає винограду, сливам і грушам солодкість, є дуже сильною природною зволожувальною речовиною: коли ви наносите воду на шкіру, він “запечатує” вологу у клітинах і утримує її на більш тривалий час. А зволоження — головний секрет молодої та пружної шкіри.

Приділяйте увагу бровам

Доглянуті брови — головний принцип антивікового макіяжу. Вони не повинні бути дуже тонкими і краще вибирати колір, який буде на тон інший, світліший за ваш колір волосся — так ви привернете увагу до очей, зробивши погляд більш молодим.

Піклуйтеся про шкіру рук

Руки — це наш паспорт, який видає вік вірніше, ніж обличчя або фігура. Не забувайте не лише щодня зволожувати та живити шкіру рук, але й захищати її від впливу ультрафіолету: ваші руки так само потребують захисту від сонця, як і ваше обличчя.

Їжте більше зелені та овочів

Зелень і овочі, особливо помідори, містять багато вітамінів та мікроелементів, які здатні боротися з впливом вільних радикалів, що змушують наші клітини старішати. Крім того, лікопін, що міститься у помідорах, надає шкірі природний захист від ультрафіолету — обов’язково додайте томати до вашого літнього меню!

Їжте жирну рибу

Лише двох порцій жирної риби на тиждень достатньо, щоб захистити ваш мозок від вікових розладів. Крім того, у рибі жирних сортів багато DMAE (диметиламіноетанолу). Це сполука, яка підвищує м’язовий тонус і тугор шкіри. Деякі косметологи навіть стверджують, що якщо ви будете регулярно їсти жирну рибу, вам не доведеться користуватися антивіковими кремами — все, що потрібно, ви отримуватимете “зсередини”.

Займайтеся спортом

Чотири тренування на тиждень — це ваш необхідний мінімум, який підтримуватиме тонус ваших м’язів, а також забезпечить здоровий сон. А саме недолік сну — один з головних факторів передчасного старішання. Не менше 150 хвилин на тиждень займайтеся спортом — і самі переконаєтесь у цьому!

Джерело



Переглядів: 181
banner