Пов’язана з Олександром Шевченком прикарпатська компанія відкрила промислове підприємство (ФОТО)

Суспільство
Вчора, 2 липня, стало відомо, що компанія ПБС запустила новий асфальтобетонний завод ECO 3000 неподалік села Нижні Ворота, що на Закарпатті.

Про це Голос-Інфо довідався з офіційної сторінки ПБС.

Компанія ПБС запустила один з найсучасніших асфальтобетонних заводів Європи.
Неподалік села Нижні Ворота, що на Закарпатті, запрацював новий асфальтобетонний завод ECO 3000. Виробник – німецька компанія BENNINGHOVEN групи Wirtgen – один з світових лідерів у виробництві найякісніших асфальтобетонних заводів.
☝️Компанія ПБС замовила його в ексклюзивній комплектації – АБЗ працюватиме на термальному мастилі, яке значно збільшує швидкість нагрівання бітумів.
Крім того, завод має потужну систему фільтрації, що запобігає викиду в атмосферу 99,9% шкідливих речовин. Він екологічно безпечний для навколишньої природи.
Додатково придбана система збирання металу, яка забезпечує виготовлення найякісніших асфальтобетонних сумішей.
«Асфальтобетонні заводи такого рівня дають максимально якісний продукт. Враховуючи умови перевезення та поставки матеріалів цей завод відфільтровує небажані домішки та здатен максимально швидко розігріти бітум, що дуже важливо для цілодобової роботи нашої компанії і найшвидшого ремонту українських доріг», – зазначив директор ТОВ «ПБС» Олексій Пастернак.
♦️Завод змонтований з допомогою німецьких фахівців. Перевага його в тому, що він мобільний – можна легко розібрати і всього за три тижні змонтувати в іншому місці.
– Продуктивність АБЗ ECO 3000 – 240 т/год.
– Поруч з заводом буде сучасна грунтозмішувальна установка та новітня лабораторія для перевірки якості матеріалу.
Нагадаємо, дорожня компанія ПБС входить до числа лідерів за обсягами і темпами виконання урядової програми Президента України “Велике будівництво”“, – пишуть у компанії.

Нагадуємо, що дорожня компанія ПБС дотична до виконання урядової програми Президента України «Велике будівництво». Діяльність ПБС часто пов’язують із особою Олександра Шевченка.Переглядів: 269
banner