Працівники Бурштинської ТЕС під час карантину можуть жити на виробництві

Суспільство

Для того, щоб зменшити поширення коронавірусу на ДТЕК Бурштинська ТЕС керівники ніби-то вирішили «поселити» людей просто на підприємстві.
На цю хвилину облаштували ліжкомісця у відділі капітального будівництва, дізналися журналісти ПІК з повідомлень у Фейсбук.


Користувачі соцмереж повідомляють, що працівникам обіцяють збільшити оплату праці та налагодити харчування. В такій повній ізоляції енергетики мають жити до завершення карантину.

Бурштинська ТЕС – це стратегічний промисловий об”єкт, що несе відповідальність перед країною, а тому не може припинити свою роботу. Про це сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко та наголосив, що головним завданням для ДТЕК в умовах пандемії є збереження життя і здоров’я співробітників ДТЕК та їхніх сімей.

«Ми також зобов’язані гарантувати безперервність виробничих процесів, які забезпечать громадян України всім необхідним в період обмежувальних заходів. Розуміючи відповідальність за постачання життєво важливого ресурсу — тепла і світла — ДТЕК створив штаб для управління ситуацією на підприємствах і ефективного оперативного реагування в регіонах присутності бізнесу», – сказав він.

В мережі з цього приводу різні думки: одні підтримують таку ідею, інші ж ні.Переглядів: 197
banner