Працівники НГВУ “Надвірнанафтогаз” обурені непрозорістю нарахування заробітньої плати

Суспільство

26 листопада 2019 року відбулися збори трудового колективу цеху технологічного транспорту НГВУ “Надвірнанафтогаз”.  Причиною проведення зборів було звернення працівників з приводу непрозорого нарахування заробітної плати, а саме невиплати так званих «гірських», «експедиторських», оплати за суміщення посад та ін.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці Василь Сенатович.

Найважливішим, на думку депутата, є питання поспішної реорганізації ЦТТ, яке з 1 грудня 2019 року стає структурним підрозділом Управління Транспорту ПАТ «Укрнафта» з реєстрацією у м. Київ. За його словами, важливим це є тому, що згідно з законом всі податки сплачуються за місцем реєстрації, хоч не заборонено їх платити за місцем здійснення діяльності.

“Виглядає так, що підприємство працює тут, користується дорогами тут, всі працівники живуть тут, а податки отримуватиме «бідне» місто Київ. За які кошти розвиватися громаді, утримувати дороги, школи, дитячі садочки? Ми бачимо розвиток у Карпатах «буковельського» напрямку, а наш регіон є звичайним «сировинним придатком» зі зруйнованою інфраструктурою. Хоча і Буковель і «Укрнафта» відноситься до сфери впливу тих самих олігархів.

Коли приходить будь-який інвестор будувати чи то сонячну електростанцію чи завод, основною умовою місцевої громади є перереєстрація фірми у тому селі чи місті. А тут, безпосередньо перед створенням Пасічнянської ОТГ, підприємство поспішно перереєстровують у Києві. Цікаво: коли потрібно отримати земельну ділянку у с. Пнів чи будь-який дозвіл на роботи в смт. Битків «Укрнафта» буде звертатись до Кличка?

Всі повинні зрозуміти, що нафтовики і місцева громада нерозривно пов’язані, нікуди одні від одних не дінуться і приречені на співпрацю. А податки повинні платитись там, де здійснюється діяльність.

Пропоную діючим сільським, селищним головам селища Битків, сіл Пнів та Пасічна також підтримати трудовий колектив ЦТТ і підготувати відповідні звернення з питань сплати податків до ПАТ «Укрнафта».”, – закликав Василь Сенатович.Переглядів: 203
banner