Правила виховання щасливих дітей, яких повинна дотримуватися кожна мама

Територія успіху

12 золотих правил виховання дитини.

Жінки дуже часто повністю занурюються в побут, забуваючи про свої інтереси і захоплення, коли народжують дитину. Ми підготували для вас 12 золотих правил виховання дітей, яких повинна дотримуватися кожна мама, якщо вона хоче знайти вірний баланс.

Як бути хорошою мамою

Будьте захопленні

Не кидайте свої пристрасті і інтереси лише тому, що у вас з’явилася дитина. Знайдіть час для себе і для того, що ви любите робити. Знайдіть спосіб включити в свій розпорядок дня читання, заняття спортом або відвідування театру. Так ви станете щасливішими і цікавішими для своєї дитини.

Не будьте мученицею

Дітям цього не потрібно і вони ніколи не вимагають від своїх матерів покладати на свої плечі тягар. Якщо вам потрібно побути на самоті, посадіть своїх дітей подивитися телевізор або залиште їх на тата, якщо ви хочете зустрітися з друзями або батьками.

Не прагніть до досконалості

Життя безладне і сповнене сюрпризів, саме тому прагнення до досконалості — погана ідея. Після народження дитини життя стане ще більш непередбачуваним, змиріться з тим, що в будинку не завжди буде чисто, щось буде постійно розбиватися і розливатися.

Позбудьтеся почуття провини

Після того як ви станете перед вибором: залишитися вдома з дитиною або повернутися до роботи, постарайтеся уникати почуття провини за свій вибір. Ви ж і так робите все, що можете. Ніхто не досконалий, а самоїдство — це марна трата часу.

Будьте терплячі

Виховання дитини — нелегка праця. Діти завжди галасливі і дуже вимогливі. Коли ви будете втрачати терпіння, зробіть глибокий вдих і постарайтеся зрозуміти, що їм необхідна ваша допомога і розуміння.

Прислухайтеся до своєї дитини

Завжди уважно слухайте. Ми схильні вважати, що знаємо більше, ніж наші діти, тому нам складно до них прислухатися. Крім того, ми часто виступаємо в якості консультантів, які негайно пропонують свої послуги, коли все, що від нас вимагається, — просто слухати.

Будьте мамою, а не другом

Встановіть певні обмеження. Сьогодні ми приймаємо важливі рішення разом зі своїми дітьми, але діти все ще потребують нас, в тих обмеженнях, які батьки можуть накласти. Ми повинні прислухатися до них і поважати їх, але ми не їхні однолітки.

Навчіть її простоті

Навчіть свою дитину не асоціювати щастя з накопиченням матеріальних благ. Чим вона молодша, тим імовірніше вона стане слухати вас.

Не тисніть на неї занадто сильно

Якщо ви хочете, щоб дитина була успішною і повністю розкрила свій потенціал, не тисніть на неї занадто сильно, а просто спокійно ставтеся до її успіхів у школі.

Навчіть її любити саму себе

Висока самооцінка — найцінніший подарунок, який батьки можуть піднести своїм дітям. Людина з високою самооцінкою не потерпить по відношенню до себе образливої поведінки, зможе бути щасливою і досягне повної реалізації свого потенціалу. Як навчити дитину цінувати себе? Покажіть її, що ви її цінуєте, і проводьте з нею час, говоріть з нею і слухайте її.

Навчіть її бути самостійною

На кожному етапі свого розвитку ваша дитина повинна вчитися робити щось самостійно. Якщо ви починаєте її в цьому допомагати, ви тягнете її назад. Обережно підводьте свою дитину до незалежності, дозволяючи робити те, до чого вона тягнеться.

Смійтеся і отримуйте задоволення

Будучи мамою, постарайтеся не загрузнути в турботах і не забувайте розслаблятися і отримувати задоволення від життя. Ваша дитина дає вам чудову можливість бути дитиною знову і знову і робити те, що ви ніколи б не зробили самостійно, будучи дорослими. Скористайтеся цим шансом.

Веселіться разом зі своєю дитиною і нехай материнство стане для вас найбільшим щастям у світі! Але ніколи не забувайте про свої інтереси і захоплення, щоб ваша дитина могла вами захоплюватися!

ДжерелоПереглядів: 163
banner