Представники Івано-Франківскої ОДА взяли участь в засіданні круглого столу

Суспільство

Про умови відбудови міст, відсоткові ставки, муніципальні облігації, суми, ризики і, насамперед, переваги різних муніципальних програм експерти банківського середовища та мери міст України спілкувалися у Львові під час круглого столу «Міста для людей. Можливості для фінансування муніципального сектору під час війни та у період відбудови». Організатор події — Укрексімбанк.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Учасниками заходу від Івано-Франківської області були представники департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, міські голови Калуша, Коломиї, заступники міських голів Долини, Івано-Франківська, Надвірної.


Розбудова і відновлення інфраструктури для лідерів громад і міських голів — питання, яке потрібно вирішувати вже сьогодні.


Тому Укрексімбанк, як найбільший корпоративно-інвестиційний банк України, реалізував низку успішних проєктів з фінансування міст під час війни та розповів міським головам, лідерам громад, сільських і селищних рад, керівникам комунальних підприємств про доступні механізми фінансування потреб відновлення та розбудови «міст для людей».


В ході неформального спілкування представники органів місцевого самоврядування області обговорили з представниками Укрексімбанку проектні пропозиції, під які можуть залучатись кредитні кошти, а також продовження співпраці з банківською установою.


Переглядів: 298
banner