Преосвященний владика Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ, очолив нічні чування у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача в селі Старуня

Суспільство

29 грудня Преосвященний владика Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ, на запрошення Архиєпископа і Митрополита Володимира Війтишина, очолив нічні чування у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача в селі Старуня.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Коломийську єпархію УГКЦ


Разом з владикою співслужили: отець Тарас Путько, ректор Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата, отець Володимир Лукашевський, отець Юрій Сидір – пресвітери відпустового центру, отець Іван Жук, пресвітер Архикатедрального Собору Святого Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа міста Івано-Франківська, та диякон Дмитро Буржмінський.


Нічні чування розпочалися з Вечірньої, яку очолив Архиєрей Петро. Співслужителем був отець Іван Жук.


По закінченні богослужіння владика виголосив першу науку, де розповів про історію підпільної УГКЦ та пастирську діяльність блаженного Симеона Лукача.


Також було зазначено про причини розколів у Вселенській Церкві та важливість зберігання єдності з Апостольським Престолом.


Преосвященний владика Петро Голіней підкреслив приклад ревного служіння блаженних новомучеників, підпільних священників та мирян, завдяки яким Українська Греко-Католицька Церква змогла вистояти в період репресій.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 300
banner