Пресконференція по-франківськи: хто ж насправді шахрай?

Надзвичайні ситуації, Суспільство

Вчора мав необережність відвідати так звану пресконференцію. Як на мене, то була не прес-конференція, але організатор чомусь назвав її так…тоді нехай так і буде.


На вході до залу нас зустріли кремезні чоловіки , які мали намір наочно переконатись, що ми не “шпіони” та вимагали представити посвідчення (наче знімальна апаратура з нами просто так). Як виявилось, вони і не входять до числа організаторів, ось такі «мальчіши кібальчіши». Хлопці хочуть бути корисними для розвідки, а ТЦК чомусь на них ніякої уваги не звертає.


Але зараз не про це.


Хочу звернути увагу на саме дійство. Попередній піар відбувся , пройшла відповідна розсилка і т. д. На цьому, як на мене, весь інтелектуальний потенціал організаторів завершився.


Не до кінця розумію… в чому саме полягала мета цієї пресконференції під головуванням пана Олександра Вовчука, який назвав себе директором ТзОВ « Цитадель»? Але щойно розпочавши свій спіч про якихось фантомних шахраїв та ошуканих людей, не ввівши присутніх у суть справи та не представивши жодних доказів на підтвердження власних звинувачень , зразу ж виявив свою готовність до відповідей на запитання…


Але в цей час щось пішло не за сценарієм. Так як пан Олександр взагалі не був готовий давати відповідь на незручні для нього запитання, то у мене виникає сумнів: чи він взагалі був готовий давати будь-які відповіді.


Виглядало так, що повинна була відбутись вистава, головну роль якої на біс повинен був виконати пан Вовчук.
Чи має моральне право людина , яка була фігурантом кримінального провадження з приводу шахрайських дій, звинувачувати інших у такому ж дійстві? Думаю, що ні , але Олександр Вовчук зумів, хоча й відкрито визнав про свою причетність до подібних речей.


Як я зазначав раніше, ніякої конкретики, тільки якісь фантомні ошукані люди. Які саме… він сказати не може, то є таємниця слідства. Звісно самі факти шахрайства також під завісою таємності. Вони будуть, але він попереджає та застерігає.


Дуже прикро дивитись на те, як людина хоче перевернути з ніг на голову якісь непорозуміння цивільно-правового характеру та безпідставно звинуватити своїх колишніх друзів у тому, що не доведено судом чи слідством.


Неочікувано для організаторів, цей захід також відвідав інший співзасновник будівельної компанії Василь Петренко, який аргументовано та з використанням підтверджуючих документів, як говориться «розвіяв» усі звинувачення.


Чи може безкарно людина у власних меркантильних інтересах та у присутності медіа, безпідставно звинувачувати у вчиненні злочинів інших людей, вина яких не доведена судом та слідством…. думаю, що ні.


Думаю, цим діям мають дати оцінку правоохоронні органи, приймаючи до уваги те, що пан Вовчук вже був фігурантом кримінального провадження з приводу шахрайських дій.


Детальніше в сюжеті Голос-Інфо


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

 Переглядів: 535
banner