Президент України: Потрібно навести порядок з резервами та ротаціями

Політика

У питаннях резервів та ротацій для українських військових треба навести порядок і поставити крапку. Для цього триває відповідний аудит у Силах оборони.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції у неділю, 25 лютого. 

«Зараз Головком проводить аудит, він хоче бути в кожному місті, в кожній бригаді, на кожному напрямку для того, щоб зрозуміти та зробити висновки. Що саме? Перш за все, питання резервів і ротацій. Треба в цьому навести порядок і поставити крапку. Не тільки ж на силі волі можна боротися — треба й відпочивати. Людина заходить — і ось через стільки-то днів відійшла, відновилася… Це дуже важливі речі — розраховувати на свої сили», — сказав Президент. 

Для цього, зазначив Володимир Зеленський, потрібно також проводити відповідну підготовку резервів.

«Вони не були підготовлені нормально — і це факт, ми маємо визнавати свої слабкі місця. Вони були і нам потрібно їх виправити. Для того, щоб виправити — треба зрозуміти, що відбувається. Не все ж тільки на першій лінії фронту. Тому резерви, тероборона, що там відбувається у ДФТГ — в цілому має бути картина, аудит після двох років. Хто в кабінетах, що там знаходиться, чому там, скільки людей було мобілізовано. Який з них відсоток був на фронті — дуже важливе питання», — вважає Глава держави.

ДжерелоПереглядів: 358
banner