Про «Гвардію наступу» розмовляли на Калущині

Суспільство

Сьогодні, 7 березня, рекрутери «Гвардії наступу» провели інформаційну кампанію у Вістівському старостинському окрузі Калуської громади, зокрема побували у гімназії та ДП «Калуське лісове господарство».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Калуську РДА.


У заході взяли участь працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, старостату, поліції і Нацгвардії. Обговорено питання рекрутингової кампанії «Гвардії наступу».

Зазначалося, що вступити до «Гвардії наступу» запрошують усіх, хто бажає відвоювати території України та наблизити перемогу. На вибір – вісім підрозділів. Записатися можна у ЦНАПах або подати заявку на сайті.
Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов». Нові підрозділи Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби формує Міністерство внутрішніх справ України. Обрати можна той, який найбільше відповідає мотивації та поглядам.


Кандидати пройдуть військово-лікарську комісію. З кожним проведуть бесіду, а також перевірять фізичну витривалість. До лав Гвардії візьмуть тих, хто найбільш вмотивований та успішно пройде усі випробування.
Далі новобранці пройдуть інтенсивне навчання і психологічну підготовку. Їх тренуватимуть справжні титани – відважні воїни з величезним бойовим досвідом. Добровольці опанують основи військової справи і тактичної медицини. Отримають амуніцію, сучасну техніку та зброю.


Є два варіанти, як записатися до «Гвардії наступу». Добровольці з Калуського району можуть долучитися до формування бригад у ЦНАПі в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18. Або онлайн – на сайті storm.mvs.gov.ua


Переглядів: 362
banner