Про податкові надходження від сфери туризму на Івано-Франківщині йшлося на пресбрифінгу в ОВА

Суспільство

Заступник начальника управління євроінтеграції громад і туризму – начальник відділу туризму департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад обласної державної адміністрації Віталій Передерко на пресбрифінгу у медійному центрі обласної державної адміністрації розповів про податкові надходження від суб’єктів туристичного бізнесу на Прикарпатті.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


 

«Податкові надходження від туризму на Івано-Франківщині у 2023 році не зменшилися, змінилась лише система обліку і звітності платників податків сфери туризм, – зазначив Віталій Передерко. – У 2023 році звітність про податки і збори до зведеного бюджету, як до і місцевого бюджету, фіксується два окремими рядками – надходження від Івано-Франківської області і окремо надходження від Офісу великих платників податків».

З 2023 року одна юридична особа, що працює у сфері туризму на території Івано-Франківської області, набула статусу великого платника податків і змінила місце обліку з Головного управління ДПС в області на Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.


Відповідно до податкового законодавства до великих платників податків належать юридичні особи, обсяг доходів яких від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 мільйонів євро, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України (крім митних платежів) за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 мільйона євро.


Суб’єкт господарювання продовжує здійснювали діяльність на території Прикарпаття, сплачувати податки і збори як до місцевого, так і державного бюджетів, однак подає звітність в Офіс великих платників податків, а його податкові платежі у зведеному бюджеті не відображаються у надходженнях Івано-Франківської області.
На зображенні може бути: 1 особа, поміст, відділ новин та текст


Переглядів: 320
banner