Професор франківського університету отримав звання “почесний”

Суспільство

Професору Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Віктору Москальцю присвоїли звання “почесний”.


Рішення ухвалили під час засідання вченої ради університетупише Голос-Інфо з посиланням на Типовий Франківськ.

Віктор Москалець – доктор психологічних наук, професору, завідувачу кафедри загальної та клінічної психології філософського факультету ПНУ.

Звання він отримав за його багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих наукових та науково-педагогічних кадрів, розробку новітніх посібників та заслуги у науковій, соціально-культурній сфері діяльності університету.

Також, на вченій раді були розглянуті питання виконання бюджету університету за 2019 рік та кошторис надходжень і видатків на 2020-ий, затвердження річного звіту про виконання критеріїв надання та підтвердження університетові статусу національного, схвалення Положення університету.

Учасники засідання також обговорили та затвердили теми дисертаційних досліджень науковців університету та призначення їх наукових консультантів, рекомендації до друку наукової та навчально-методичної літератури.

Засідання відбулося в онлайн-режимі через карантин.Переглядів: 136
banner