Прості дії водія, які можуть істотно знизити витрату палива автомобілем

Технології

Три ефективні способи економії палива.

Паливо коштує пристойних грошей тому багато автовласників намагаються різними способами знизити його витрати. Далеко не всі методи досить ефективні, а деякі навіть навпаки, тільки збільшують ненажерливість машини.

Плавна і методична їзда

Сильний вплив на витрату палива має манера їзди водія. Так, різкі і часті прискорення/гальмування, а також постійний режим «газування» можуть вивести фактичні витрати далеко за рамки заявлених виробником. Щоб заощадити, необхідні плавні розгони з перемиканнями на оптимальних оборотах.

Своєчасне обслуговування автомобіля

Неможливо домогтися мінімальної витрати палива за наявності несправностей в автомобілі. Так, щоб “апетит” машини радував потрібно своєчасно міняти повітряний і паливний фільтри, стежити за станом свічок запалювання, а також системи запалювання в цілому.

Нерідко причиною підвищеної витрати стає несправність гальмівної системи. Також слід звертати увагу на ступичні підшипники, які при сильному зносі не дають колесам вільно обертатися, тим самим приводячи до перевитрати палива.

Заправка на перевірених АЗС

Однією з найпоширеніших причин перевитрати є заправка неякісним паливом. Причому нерідко водії самі підстьобують “ненажерливість” своїх транспортних засобів в ефемерній спробі заощадити, заправившись на дешевій АЗС сумнівної якості.

ДжерелоПереглядів: 435
banner