Прості способи ворожіння вдома

Культура

Як можна ворожити вдома.

Напевно, кожна людина хоч раз у житті замислювалася над тим, що було б непогано дізнатися правду про свою любов, фінансове майбутнє, здоров’я і про те, що її чекає в кар’єрі.

Хтось, щоб отримати відповіді, звертається за допомогою до магів та ворожок, а хтось, намагаючись дізнатися, чи виповниться його бажання, пробує ворожити самостійно.

У цій статті дізнаємося, як можна ворожити вдома і які прості способи допоможуть розкрити істину і вказати людині правильний шлях. Розібратися у всьому допоможуть ці три нехитрих варіанти.

Ворожіння на кавовій гущі

Це, мабуть, один із найпопулярніших і відомих способів дізнатися свою долю. Крім того, це один із найбільш доступних методів і не вимагає якоїсь особливої підготовки. У турку з холодною водою потрібно всипати 3 ложки кави і вимовити: «на минуле, сьогодення, майбутнє». Цукор не додають і варять каву, помішуючи тричі за годинниковою стрілкою, і тричі проти годинникової стрілки.

Далі напій потрібно перелити в білу чашку, дати каві хвилину охолонути, після чого випити, тримаючи її у лівій руці. Випивши, цією ж рукою потрібно перевернути чашку на біле блюдце і розглянути сформовані з гущі фігури:

  • Так, лінії пророкують швидку поїздку. Крапки на лініях кажуть про труднощі в дорозі.
  • Квадрати передрікають великий прибуток або кар’єрне зростання.
  • Хрест може вказувати, що незабаром помре або захворіє хтось із близьких.
  • Круги пророкують невдачі і труднощі, яких буде складно уникнути.
  • Трикутник говорить про швидке отримання грошей і благополучне вирішення фінансових питань.
  • Ромб вказує на успіх у коханні.

Ворожіння за допомогою золотого ланцюжка

Проводити ритуал потрібно на самоті, тоді, коли всі домашні сплять. Сидячи за столом, потрібно потерти золотий ланцюжок так, щоб він став теплим, після чого взяти його в праву руку і кинути на підлогу. Форма, яку придбає ланцюжок, підкаже чого слід чекати найближчим часом. Коло віщує скрутне становище, а рівна смуга — везіння і удачу. Якщо ланцюжок заплутався, людина зіткнеться з хворобами або збитками. Трикутник обіцяє удачу в любові, а бант — швидке весілля. Змія може попереджати про обман чи зраду. Серце — фігура, яка говорить про любов, пророкує щастя.

Ворожіння зі свічкою

У приміщенні після заходу сонця потрібно сісти і розслабитися. Взяти звичайну свічку, запалити її перед собою і подумки поставити питання. Поведінка вогню і стане відповіддю.

Рівне полум’я вказує, що ситуація не зміниться. Сильний дим передрікає труднощі. Якщо вогонь потріскує, то загадане реалізується, а якщо згас, то потрібно чекати бід і розчарувань. Полум’я, яке «танцює» з боку в бік, каже, що для реалізації задуманого потрібно буде докласти сили.

ДжерелоПереглядів: 239
banner