Прості способи, які сприяють більш швидкому вивченню іноземної мови

Технології

Вивчити іноземну мову можна набагато швидше.

У світі живе 1,5 млрд людей, які говорять англійською мовою. Вони становлять близько 20 % населення планети! Лише уявіть, скільки можливостей для професійного та особистого розвитку ви втрачаєте, коли відмовляєтеся вчити англійську мову через ненависну ще зі шкільних років фразу “London is the capital of Great Britain”. Повірте, вивчення живої мови, яка розвивається, та вільне спілкування з її носіями — непередаване задоволення, яке кожна людина обов’язково повинна випробувати на собі. Не будьте занудами — спробуйте зайнятися вивченням іноземної мови, дотримуючись наших простих, але важливих, порад, а потім поділіться власним досвідом.

Знайдіть причину, яка мотивуватиме вас вчити іноземну мову

Без розуміння того, навіщо вам потрібна англійська, ви ніколи її не вивчите. Візьміть ручку і аркуш паперу та напишіть причину, через яку ви хочете вільно володіти цією мовою. Подумайте, чому це є важливим саме для вас, як ці знання знадобляться вам у житті — тобто, навіщо вам вчити англійську саме зараз? Ось кілька прикладів поганої мети: “Я хочу вільно розмовляти англійською”, “Я хочу виїхати жити або вчитися до Америки”, “Я хочу бути кращою за мою колегу на роботі”. А ось кілька прикладів гарної мети: “Через 5 місяців мені потрібно скласти іспит TOEFL мінімум на 9.0 і подати документи до Х університету”, “Через 3 місяці я хочу дивитися і розуміти свій улюблений серіал англійською”. Зверніть увагу на те, що погані цілі не мають обмеження у часі. Подумайте, коли саме ви хочете досягти своєї мети? Що має статися для того, щоб ви зрозуміли, що мета вже є досягнутою?

Ресурси для вивчення мови повинні вести вас до мети

Якщо ваша мета — знайти друга з Америки і вільно спілкуватися з ним про фільми, тоді почніть дивитися фільми англійською, без перекладу рідною мовою. Якщо ж вам необхідно проводити робочі зустрічі або складати комерційні пропозиції, вибирайте ресурси, які допоможуть вам у вивченні саме ділової англійської. Ось чому настільки важливо виділити чітку мету. Без розуміння того, що саме є вашим бажаним результатом, ви не зрушите з місця.

Постійно розширюйте свій словниковий запас

Не завжди настільки важливим є те, чи правильно ви склали речення. Співрозмовник зрозуміє вас, якщо ви використовуєте правильні за значенням слова. Носії англійської мови досить часто говорять не за правилами, але використовують багато слів і виразів, з яких і будують свою промову. Вживаючи різні слова, завжди думайте про їх значення!

Говоріть багато і за будь-якої нагоди

Ніякі книги, ресурси, фільми вам не допоможуть за умови, що ви лише слухаєте їх і робите ніяких спроб щодо того, щоб почати розмовляти мовою, яку вивчаєте. Постійно промовляйте вивчені слова, складайте з них речення, намагайтеся розмовляти самі з собою вдома, записуйте власні промови на диктофон або відео, знайдіть людину, з якою зможете поспілкуватися. А найкращий варіант — це почати працювати з репетитором, у якого немає українського акценту, або носієм мови. Такий підхід значно прискорить ваш прогрес.

І запам’ятайте, ніякі поради вам не допоможуть, якщо ви застосовуєте їх лише один раз на місяць або рік. Регулярність — ключ до усіх дверей.

ДжерелоПереглядів: 212
banner