Проти прикарпатського топ-поліцейського Михайла Банка ДБР порушило кримінальне провадження

Суспільство

ДБР розпочало досудове розслідування за фактом зловживання Михайлом Банком, що займає посаду керівника управління Департаменту захисту економіки Національної поліції в Івано-Франківській області, посадовими обов’язками зі спричиненням тяжких наслідків.


ДБР веде досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України,повідомляє ГО “Антикорупційний блокпост”.

Також Національне агентство запобігання корупції перевірить декларації Михайла Банка щодо незаконного збагачення, інформують активісти.

Приводом для порушення справи стало розслідування ЗМІ, у якому була оприлюднена інформація про придбання Банком автівок і будівництво готельного комплексу на гірськолижному курорті Буковель, що значно перевищують його офіційний заробіток.

Як йдеться у статті, Департамент захисту економіки, який очолює Михайло Банк, займався вимаганням коштів у місцевого бізнесу.

“Через суд отримував ухвалу на проведення слідчих дій і починали обшук: витягували комп’ютери, бухгалтерію, а з каси – гроші, документи. Через це паралізували роботу підприємств, а потім вимагали у бізнесу “викуп”, – пишуть ЗМІ.

Національна поліція розпочала службове розслідування за участю працівників департаменту внутрішньої безпеки за фактами, описаними у розслідуванні.

Раніше громадська організація “Антикорупційний блокпост” зверталася до іноземних дипломатичних відомств, які фінансували реформу Національної поліції в Україні, щодо нецільового використання коштів, адже до цього часу запити і звернення ГО до Національної поліції, МВС, Генпрокуратури з приводу правопорушень Михайла Банка залишалися без уваги.Переглядів: 191
banner