При Івано-Франківській ОВА відбулося засідання спостережної комісії

Суспільство

Сьогодні під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання спостережної комісії при обласній військовій адміністрації. До участі у нараді долучилися керівники та представники районних спостережних комісій Івано-Франківської та Коломийської райдержадміністрацій.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Людмила Сірко розповіла про повноваження та функції спостережної комісії, зокрема, про виклики, які стаються під час виконання обов’язків.


Посадовиця наголосила на важливості здійснення та дотриманні прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб. Зокрема, йшлося про забезпечення установ виконання покарання належними умовами перебування та розв’язання проблем щодо устаткування медичними препаратами. Людмила Сірко повідомила, що відносно медикаментів спілкуватиметься з громадськими організаціями та міжнародними донорами.


Окремо заслухали й голів районних спостережних комісій. Так, представник Коломийської райдержадміністрації повідомив, що в районі активно ведеться робота комісії, зокрема, цьогоріч вони готуються до проведення уже четвертого засідання, яке буде виїзним. Саме відвідуючи установи виконання покарань, можна краще зрозуміти їхні потреби та швидше організувати роботу.
Учасниками комісії було вказано на важливість надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.


Переглядів: 413
banner