При Верховинській селищній раді відбулося засідання Ради з питань ВПО

Суспільство

Через збройну агресію російської федерації проти України на територію Верховинської громади переїхали багато вимушено переміщених людей.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Верховинську селищну раду.


Рада ВПО, яка створена при виконавчому комітеті Верховинської селищної ради, покликана допомогати інтеграції внутрішніх переселенців та роботі органів місцевої влади для забезпечення їх прав та інтересів. Серед основних завдань – сприяння забезпеченню соціального захисту, працевлаштування, забезпечення житлом, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо.


В черговий раз при Верховинській селищній раді відбулося засідання Ради з питань ВПО на якому розглянуто ряд важливих питань, зокрема:
– діяльності Ради за 2023 рік та план роботи на І квартал 2024 року;
– щодо державних соціальних допомог внутрішньо переміщеним людям та порядок виплати допомоги на проживання з березня цього року;
– щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб на території громади.
По всіх розглянутих питаннях прийняття відповідні рішення.


В роботі Ради з питань ВПО взяли участь запрошені в.о. начальника управління соціального захисту населення Олеся Вірстюк та представники HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україні.


Преставниця HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україні Леся Гринюк ознайомила присутніх про реалізацію в Верховинській громаді проєкту, спрямованого на гідний, активний, безпечний та здоровий рівень життя для людей похилого віку (60+) з числа внутрішньо переміщених.


Переглядів: 221
banner