При в’їзді в Калуш планують облаштувати карантинні пости

Суспільство

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 1 квітня, окрім дозволу на поновлення роботи продуктових ринків, прийняли й ряд інших рішень.


Зокрема, йшлося про санітарну обробку територій міста, про це повідомляє Калуш ФМ.

Комісія доручила міському управлінню Держпродспоживслужби, міськрайонній філії обласного лабораторного центру, управлінню житлово-комунального господарства та рятувальникам розробити план і відпрацювати порядок санітарної обробки медичних закладів, місць масового перебування населення, доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій Калуської ОТГ.

Поліції та комунальникам дали також завдання при спалаху інфекції невідкладно провести підготовку до розгортання контрольно-пропускних пунктів при в’їздах та виїздах в/із території карантину, осередків спалаху інфекції на території Калуської ОТГ.

Водночас поліція повинна й надалі контролювати виконання карантинних заходів суб’єктами господарювання та особами, які прибули з-за кордону і перебувають на самоізоляції. У випадку виявлення порушень винних притягатимуть до відповідальності відповідно до чинного законодавства.Переглядів: 166
banner