Причини, через які варто почати купувати засоби для обличчя з помпою

Поради

Засоби для обличчя краще купувати з помпою, ніж у звичних баночках.

Багато косметологів і б’юті-експертів надають перевагу кремам і сироваткам в упаковках з помпою або дозатором. Ми з’ясували причини, через які варто наслідувати їх приклад і перейти на засоби у такому форматі.

У них не потрапляють бактерії

Уявіть, що ви наносите класичний крем для обличчя на шкіру. Що ви у першу чергу зробите? Правильно: опустите свої пальці у банку з кремом. У цей момент бактерії, які були у вас на руках, опиняються у вашому улюбленому засобі для обличчя (вони там залишаються і розмножуються). Звичайно, можна повністю продезінфікувати шкіру або використовувати спеціальну лопатку для косметики. Але будемо чесними: на тривалий час вас не вистачить. У якусь мить, втомившись після робочого дня, ви занурите пальці у крем. А засіб з помпою не дозволить вам це зробити.

У них не потрапляє кисень

У відкритому вигляді термін придатності косметики закінчується швидше — це факт. Відбувається це через взаємодію інгредієнтів з киснем. “На повітрі” багато компонентів припиняють бути активними або швидше окислюються. Саме тому багато засобів з вітаміном С випускають в одноразових саше або в упаковках з дозатором, що не дає потрапити кисню всередину упаковки. Звичайно, крем у класичній банці не зіпсується за одне застосування. Але тримати його у відкритому вигляді потрібно якомога менше.

З ними простіше економити засіб

Іноді складно розрахувати, скільки того чи іншого крему потрібно на одне застосування. І часто ми виймаємо з банки більше, ніж потрібно (а залишки наносимо на шию, руки та зону декольте). За таким сценарієм сироватку незабаром потрібно буде купувати знову. Упаковки з дозаторами у цьому сенсі зазвичай більш “розумні”. Під час натискання вони видають саме необхідну порцію засобу. До речі, наносити крем на обличчя товстим шаром не має сенсу: шкіра “з’їсть” стільки крему, скільки їй потрібно. А зайве просто залишиться на поверхні обличчя.

Їх можна розділити зі своєю другою половинкою

Вам і вашій другій половинці зручніше використовувати один крем на двох? Тоді однозначно варто зробити вибір на користь крему з помпою — занести туди щось стороннє дуже складно. До речі, такі засоби більш герметичні та з ними безпечніше подорожувати: ймовірність того, що крем розіллється у валізі набагато менша у порівнянні з кремом у банці.

У них менше консервантів

Як ми вже говорили, у засоби з помпою практично не потрапляють кисень і бактерії. Це дозволяє їм довше зберігати термін придатності та початкові властивості, тому виробники зазвичай додають у таку косметику менше консервантів, а це означає, що крем або сироватку з “чистим” складом легше знайти. До речі, тональних основ це теж стосується: ставимо плюсик візажистам, які обирають для роботи косметику для макіяжу з помпами.

ДжерелоПереглядів: 188
banner