Прикарпатці масово оформляють закордонні візи (ФОТОФАКТ)

Суспільство

З 12 березня в Україні запроваджений загальнодержавний карантин. Зупинено транспортне сполучення між містами, а мешканців просять залишатися вдома і виходити на вулиці тільки при нагальній потребі. Втім, це зупиняє не усіх.


До прикладу, прикарпатці продовжують масово оформляти візи для виїзду закордон, не зважаючи на заборони та попередження про коронавірус, пише Фіртка.

Так сьогодні, 19 березня, тиждень після оголошення загальнодержавного карантину, на вулиці Тролейбусній в Івано-Франківську продовжує діяти візовий центр і щодня біля його дверей масове скупчення людей, котрі здають чи отримують закордонні візи.

“Терміново необхідно втручання в роботу Візового центру по вул. Тролейбусній. Там щодня зранку збирається по 300 – 400 чоловік з усієї області. Про дотримання хоча б елементарних заходів карантину не може бути і речі. Щойно проїзджав поруч. Це просто жах! І це відбувається щодня в робочі дні. А якщо серед цього натовпу попадеться один вірусоносій, тоді все це моментально рознесеться по всій області. Крім того немає елементарних умов дотримання гігієни: їжу приймають посеред тротуару, справляють свої “нужди” де попало і т. п. А чи не можна організувати роботу візового центру іншим чином або тимчасово призупинити? Чи для них карантину не існує?” – написав у мережі Роман Калин.

Нагадаємо, від сьогодні, 19 березня, в Івано-Франківську перестав курсувати комунальний транспорт. Працюють тільки служби, які забезпечують життєдіяльність міста.Переглядів: 184
banner