Прикарпатці обурені станом калуської лікарні (ФОТО)

Суспільство

Про це обурені калушани повідомили в соцмережі Фейсбук:

Благоустрій районної лікарні є одним з найстрашніших серед усіх державних і комунальних установ міста. Вщент розбиті проїзди і пішохідні зони, знищена огорожа, абсолютно недоглянуті клумби і газони (місцями для виду заляпані вапном), розтрощені бордюри і сходи. Навіть, нещодавно утеплений фасад, виглядає тепер гірше ніж до ремонту.

Окрім того, на території районної лікарні є величезний пустир, який можна було з мінімальними капіталовкладеннями перетворити у відпочинкову зону (гектар землі зі сторони Каракая). Зараз же там виросла величезна плантація кущової аморфи, в перемішку з іншими дикорослими деревами і травами. Поміж тих хащів назбирується сміття і рояться змії, пацюки та бездомні собаки. Ганьба керівництву райлікарні і районним чиновникам.

Для того щоб вирізати і викосити ті джунглі, вичистити ту свалку і засадити новими деревами космічних грошей не треба. Це просто банальний пофігізм.

Світлина від Калуш Урбаністичний.Світлина від Калуш Урбаністичний.Світлина від Калуш Урбаністичний.Світлина від Калуш Урбаністичний.Світлина від Калуш Урбаністичний.Світлина від Калуш Урбаністичний.Переглядів: 219
banner