Прикарпатці обурені станом приміщення колишньої калуської друкарні (ФОТО)

Суспільство

Навесні 2017 року у Калуші відбувся аукціон з продажу приміщення колишньої калуської друкарні на вулиці Шевченка, 4. Аукціон виграла Ольга Гелемей, яка погодилася заплатити за приміщення колишньої Калуської друкарні 1 мільйон 760 тисяч гривень. Власниця припускала, що згодом, коли будівлю відреставрують, то, можливо, відкриють там медичний центр.

Про це пише Калуський Нафтохімік.

Щоправда, досі там немає не те, що медичного центру, а навпаки, будівля продовжує руйнуватись. Крім того, замість очікуваного початку будівельних робіт на будівлі з’явилися лише попереджувальні написи про заборону парковки, оскільки «можливий обвал будматеріалу». Але ж по тротуарі ходять і люди, які також можуть постраждати в результаті обвалу!

Зважаючи на цю ситуацію, журналіст «НК» поцікавилася у голови Фонду комунальної власності міста Олександра Челядина, чи були під час аукціону обумовлені часові обмеження, коли мають розпочатися ремонтні роботи.

Приміщення колишньої друкарні було продано без зазначеного цільового призначення, тобто покупець може сам визначатись, що буде знаходитись у будівлі, – зазначив О. Челядин. – Також не було обумовлено і часових обмежень щодо початку ремонтних робіт. Ми постійно спілкуємося з новим власником приміщення з цього приводу, але поки що ці перемовини бажаного результату не принесли. Якби це був орендар приміщення, то ми могли б вжити радикальніших заходів, але в цьому випадку маємо те, що маємо.

Варто також зазначити, що власник звертався до нас з проханням викупити і суміжне приміщення, де знаходиться, зокрема, Калуське територіальне об’єднання ветеранів Афганістану. Мовляв, лише після цього буде розпочато ремонтні роботи.Переглядів: 210
banner