Прикарпатці переглянули воєнну екшн-драму «Мирний-21»

Суспільство

Сьогодні, 23 лютого, в театрі Кіно “Люм’єр” відбувся показ воєнної екшн-драми «Мирний-21» режисера Ахтема Сеітаблаєва. Переглянули стрічку батьки та родичі померлих Героїв України, студентська молодь області та жителі міста.


Пише Голос-Інфо з посиланням Івано-Франківська обласна державна адміністрація


19 лютого, в цьому ж кінотеатрі вперше в Україні презентували допрем’єрний показ драми, а вже сьогодні, у переддень початку повномасштабної російсько-української війни, студенти вишів та молодь області знову мали можливість переглянути фільм.


В основі кінострічки – реальні події 2014 року, початок вторгнення окупаційних військ росії на територію Луганщину. Йдеться про луганських прикордонників, які попри перевагу ворога в силі та техніці, вступили в бій з окупантами й увійшли в історію під грифом «ті, що не здалися».


Як зазначається на сторінках екшн-драми «Мирний-21» у соціальних мережах, 10 гривень із кожного проданого квитка спрямують на проєкт «Довгі РУКи ТрО», а саме – на розвідувально-ударний комплекс зі 120-мм мінометами для 111-ої окремої бригади територіальної оборони Луганської області.
Переглядів: 391
banner