Прикарпатці таки отримають одноразову матеріальну допомогу

Суспільство

Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик повідомив, що Міністерству соціальної політики України виділили 13,7 млрд гривень з «ковідного фонду» для здійснення виплати 1,7 млн застрахованих осіб, серед яких і тисячі прикарпатців.


Про це повідомила Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Він наголосив, що одноразову матеріальну допомогу в розмірі до 8 тисяч гривень можуть отримати працівники, які працюють за наймом на підприємствах, та фізичні особи-підприємці, робота яких обмежується в карантин.

Задля цього людям необхідно зареєструватися на порталі «Дія». Також перед зверненням за отриманням одноразової допомоги необхідно мати відкритий банківський рахунок у банку за стандартом IBAN; підключитися до порталу «Дія»; подати через портал заяву, – каже він.

Усі застраховані особи, а це ті особи, за яких або які сплачували єдиний внесок у третьому кварталі цього року і середньомісячний заробіток яких не перевищував 30 тисяч гривень, отримають таку допомогу.

Виплати мають здійснити до 8 січня. Прийом заявок на виплату одноразової матеріальної допомоги громадянам і бізнесу триває до 31 грудня.

Здійснення виплат відбуватиметься через Пенсійний фонд України та АТ «Ощадбанк».Переглядів: 175
banner