Прикарпатці увійшли у ТОП-2 науковців у світі

Суспільство

Завідувач кафедри біохімії та біотехнології Володимир Лущак та доцентка кафедри хімії факультету природничих наук Тетяна Татарчук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника увійшли до рейтингу ТОП-2 % науковців у світі за 2019 рік.

Про це повідомляє кафедра біохімії та біотехнології ПНУ.

Рейтинг ТОП-2 складається аналітиками Стенфордського університету, видавництва Elsevier та SciTech Strategies. Він оцінює весь науковий результат дослідників за бібліометричними показниками, беручи до уваги такі критерії, як: індекс Гірша, кількість цитат або позицію у списку авторів тощо.

Список включає майже 160 тисяч. вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками, розділених на 176 конкретних галузей.

“Загалом, до рейтингу потрапило 85 науковців України, а серед них двоє науковців нашого університету – завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак та доцент кафедри хімії, к.х.н. Тетяна Татарчук“, – ідеться у дописі.

Професор Володимир Лущак посідає у рейтингу найвище з українських науковців місце – 4 514. За даними наукометричної бази Scopus науковець має понад 6 600 цитувань, 204 індексовані публікації та індекс цитування (h-індекс) – 38.Переглядів: 161
banner