Прикарпатці відзначили 10-у річницю Революції гідності

Суспільство

10 років тому на Майдані Незалежності у Києві розпочалася нова сторінка боротьби українського народу проти свавілля влади, спроби позбавити українців європейського майбутнього.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Сьогодні уся наша спільнота відзначає дуже знакове для кожного українця свято – День Гідності та Свободи.
Гідність – це риса, яка особливо притаманна українцям. Саме Гідність, яку тодішня керівна верхівка намагалася принизити, вивела людей на майдани 2004 і 2013 років. Свобода – це віковічне, невід’ємне і незламне прагнення українського народу самостійно будувати свою суверенну і незалежну державу, визначати шляхи її розвитку і формувати високорозвинену цивілізовану європейську націю.


На Вічевому майдані обласного центру відбулося віче з нагоди відзначення 10-ої річниці Революції гідності, у якому взяв участь керівник апарату облдержадміністрації Ярослав Дем’янчук.


«Саме зараз, на полі бою з ненависним і одвічним ворогом, котрий впродовж усієї історії свого існування намагається нас зламати, знищити нашу культуру, вкрасти нашу історію, воює весь український народ в особі Збройних сил України, звитяжних українських воїнів, волонтерів та усіх, хто як ніколи об’єднаний у цій боротьбі здобуває свою Свободу, відстоює свою Гідність і назавжди утверджує історичну справедливість і право самостійно обирати вектор розвитку нашої держави, – наголосив під час виступу управлінець. – І результатом цієї звитяги стане повне і безповоротне знищення військових потужностей ворога, який ніколи більше не зможе зазіхати на нашу землю і нашу націю».


Присутні поклали лампадки та квіти до могили Героя України, учасника Революції Гідності Романа Гурика, спільно зі священнослужителями різних конфесій помолилися за всіх полеглих захисників України.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

 Переглядів: 322
banner