Прикарпатці збирають гроші, щоб купити лікарням апарати для штучної вентиляції легень

Суспільство

Колектив разом з адміністрацією Івано-Франківської міської клінічної лікарні № 1, що на вулиці Матейки, 18-го березня увечері звернулися через соціальні мережі до франківців, щоб зібрати гроші на купівлю апаратів для штучної вентиляції легень, безконтактних термометрів, засобів індивідуального захисту тощо.


Лікарня оснащена чотирьома апаратами для штучного дихання, проте вони застарілі, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

“В умовах епідемії ці апарати не справляться. Щоб надавати оперативну допомогу населенню, у закладі має бути сучасне обладнання. Ми були б дуже раді, якщо б отримали 4-5 апаратів”, – розповідає виконувач обов’язків директора лікарні Тарас Василик.

Станом на 13:00 19-го березня зібрали 30 тисяч гривень.

До слова, майже 200 тисяч гривень вдалося зібрати на апарат штучної вентиляції легень для Яремчанської центральної міської лікарні на Прикарпатті. Збір грошей яремчанці розпочали у мережі Facebook.

Для звіту створили спільноту. Там вранці та увечері публікують ту суму, яка надійшла.

На позачерговій сесії Татарівської сільської ради вирішили передбачити 50 тисяч гривень для купівлі апарату штучної вентиляції легень для лікарні у Яремчі. Крім того, ще 50 тисяч – на тести для виявлення коронавірусу. Про це повідомив сільський голова Татарова Олег Дзем’юк.

“Закликаємо зберігати спокій, неухильно дотримуватись усіх застережень та рекомендацій фахівців”, – йдеться у дописі.

 Переглядів: 201
banner