Прикарпатця оштрафували за викрадення нафти з трубопроводу

Суспільство

Богородчанський районний суд виніс вирок щодо уродженця с.Жураки Богородчанського району, який викрав нафто-водяну суміш з трубопроводу НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Обвинувачений дізнався у невстановлених слідством осіб про те, що у нафтопроводі ПАТ «Укрнафта», який проходить між його структурними підрозділами – ГУ Луква та ГУ Старуня, в межах сіл Монастирчани та Маркова Богородчанського району Івано-Франківської області, невідомими особами здійснено врізку, за допомогою якої можна викрасти нафто-водяну суміш, яка належить НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», пише Галичина.

«Прибувши в нічну пору на вказане місце, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, за допомогою автомобіля та причепа наблизився до місця врізки у нафтопровід НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», звідки таємно викрав кубометр нафто-водяної сумі вартістю 7589 гривень. Викрадену суміш він перевіз на орендовану ним територію та перелив її у металеву ємність, яка знаходилася на території», – йдеться у вироку суду.

Згодом викрадену нафтову суміш було виявлено та вилучено 15-16 лютого 2019 року в ході обшуку.

Обвинувачений щиро розкаявся у тому, що сталося, та просив суд суворо його не карати.

Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу 1700 гривень. За рішенням суду, вкрадену нафто-водяну суміш повернуть НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Таке покарання, на думку суду, буде необхідним й достатнім для його виправлення та запобігати вчиненню нових злочинів.

Рішення ухвалив суддя Олег Шишко.Переглядів: 235
banner