Прикарпатець, котрого звинуватили у державній зраді, прокоментував своє звільнення

Суспільство

Прикарпатець Андрій Галущак, якого звинуватили у державній зраді, днями прокоментував своє звільнення у соціальній мережі Фейсбук.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.

«День Перемоги – велике свято. Актуальні теми – захисники країни і зрадники – шпіони. І тут відкриття для мене: шпіон – це я? Ви в це вірите? Майже місяць, будучи в шоці, думав, як і де я міг зрадити Україну. Та не міг і ніколи я би цього не зробив! Тим, хто бажав мого звільнення – наразі ви перемогли. Актуально бути потрібним країні. Щастя не в тім, яку займаєш посаду. Та це ваша тактика – стратегія за мною. Все буде добре!», – написав А.Галущак.

Нагадаємо, що 2 квітня 2020 року СБУ провела слідчі дії у кабінеті державного секретаря Міністерства транспорту та інфраструктуру Андрія Галущака. Його звинуватили в тому, що він скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони України, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці. Своїми діями чиновник завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України.

15 квітня Кабінет Міністрів України звільнив Андрія Галущака із займаної посади.Переглядів: 14