Прикарпатець стягнув 425 тисяч гривень за незаконне звільнення

Суспільство

Івано-Франківський окружний адміністративний суд розглянув у режимі відеоконференції позов прикарпатця до Міністерства енергетики України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України про визнання протиправним та скасування наказу №33-к від 14.01.2020, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання до вчинення дій, стягнення моральної шкоди.


Суд визнав протиправним і скасував наказ Міністерства енергетики та захисту довкілля України №33-к від 14.01.2020 про звільнення чоловіка з посади директора Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду, пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.

Суд поновив його на посаді директора Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства енергетики та захисту довкілля України, яке перейменоване в Міністерство енергетики України.

Суд стягнув з Міністерства енергетики України на користь прикарпатця середній заробіток за час вимушеного прогулу з 15.01.2020 по 15.01.2021 в сумі 425 тисяч гривень.

 Переглядів: 298
banner