Прикарпатець, який побив сусідку, отримав вирок

Суспільство

Конфлікт стався 10 серпня 2019 року близько 12.00. 

Обвинувачений випасав корів, коли до нього підійшла жінка, з якою він тривалий час перебуває у неприязних стосунках.

Потерпіла суду пояснила, що у них з обвинуваченим триває конфлікт вже 6 років, оскільки останній неправомірно користується її земельною ділянкою. У той день вона зробила зауваження, що він скосив на її ділянці траву, а тепер ще й випасає худобу, через що він почав з нею сваритися. Потерпіла намагались витягнути кілок, яким обвинувачений припнув корів. В цей момент він почав її бити.

Обвинувачений у вчиненні інкримінованого йому злочину не визнав та пояснив, що того дня, коли він припнув корів на полі, побачив жінку, з якою перебуває в неприязних відносинах, в якої на губах була кров. Коли він обернувся йти геть, то вона перепнула корову ближче та покликала його, щоб вчинити конфлікт. Після цього жінка витягнула кілок, на який він припинав корів і почала ним махати, при цьому зачепила його по руці. Коли він наблизився до неї, то вона сказала: «Не бий мене, бо я вже побита». Також вона покликала дочку, потім плювала на нього та кинула йому в спину пляшку води, яку мала із собою. Своєї вини він не визнає, оскільки нікого не бив.

Незважаючи на невизнання вини обвинуваченим, його вина у вчиненні інкримінованого йому злочину повністю доведена дослідженими в судовому засіданні доказами.

Допитана в судовому засіданні свідок пояснила, що обвинувачений конфліктуєзі всіма сусідами, в тому числі і з потерпілою. В той день вона була на своєму полі, коли почула крики. Вона покинула свою роботу та побігла до них. Бачила, як потерпіла зігнулась, щоб витягти кілок, а чоловік в цей час підійшов зі спини та вдарив її кулаком по шиї, після чого остання впала. Коли потерпіла встала, пенсіонер вдарив її кулаком у грудну клітку. Вона почала тікати, а він побіг за нею і ще один раз ногою вдарив її в ногу. Тоді обвинувачений підійшов до неї та сказав, щоб вона забиралась геть із його поля.

Згідно з висновком експерта, у потерпілої були ушкодження: синці в ділянці шиї, грудної клітки, правого плеча та лівого стегна, спричинені дією тупих твердих предметів, можливо в термін, вказаний в ухвалі, які відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Обираючи покарання пенсіонерові, суд врахував тяжкість вчиненого злочину, особу винного, зокрема те, що він пенсіонер, не одружений, має середню освіту, негативно характеризується по місцю проживання, на обліку в наркологічному та психоневрологічному кабінетах Долинської ЦРЛ не перебуває, раніше несудимий.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України, та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850,00 грн.

Вирок виніс суддя Іван Лицур за участю прокурора – Юхман Л.Я.Переглядів: 233
banner