Прикарпатка відсвяткувала 100-літній ювілей (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 3 липня, жителька села Козина Корнелія Гнатюк відсвяткувала столітній ювілей.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням Козинський старостинський округ.


У Галицькій громаді ювілярку привітали міський голова – Олег Кантор,  староста села Віталій Пасічняк та отець Іван Гнатюк.

“Ювілярці в другому сторіччі життя подякували за невтомну працю, вручили грамоту-вітання та побажали міцного здоров’я, бадьорості, добра, щастя, Божого благословення, довголіття, родинного затишку, душевного спокою, миру, поваги, турботи від рідних і всіх земних благ”, – йдеться у дописі.
Довідково:
За прожитих сто років вона побачила найцінніше – народження трьох синів ( Степана, Богдана та Тараса), п’ятьох онуків, дванадцять правнуків, які підтримують та люблять свою матір і бабусю.


На долю пані Корнелії випало чимало випробувань, адже в 1955 році чоловіка за участь в УПА було вислано в Норильськ та не задумуючись ні хвилини – вона їде за ним! Вже в 1956 році їм дозволили повернутися до України, де і народився син Тарас.


Ювілярка все своє життя пропрацювала в колгоспі та це не завадило їй дати своїм синам вищу освіту.


Пані Корнелія сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю,а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю.


Також ювілярка поділилась своїм секретом довголіття: щира молитва та віра у Бога, любов до батьків і ближніх продовжує життя. 

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, квітка та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: торт, троянда та текст

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, квітка та у приміщенніПереглядів: 231
banner