Прикарпатка відзначила 100-річний ювілей (ФОТО)

Суспільство

Учора, 26 травня, жителька с.Сукіль Козаківського старостинського округу Мандрик Катерина Михайлівна відзначила 100-літній ювілей.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду.

Від імені міського голови Івана Яцинина ювілярку привітали перший заступники міського голови та староста Козаківського старостинського округу. Керівники побажали уродинниці міцного здоров’я, бадьорості духу, кожного дня знаходити привід посміхнутися і в гар­но­му та оп­ти­міс­тично­му нас­трої діждати до чергового 105–го юві­лею.

“Нез­ва­жа­ючи на по­важ­ний вік, юві­ляр­ка енер­гій­на, сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю і сво­єю жит­тє­вою си­лою на­ди­хає ото­чу­ючих, а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю”, – йдеться у дописі.

Жінка має добру пам’ять, слух, без проблем читає без окулярів. Через хворі ноги уже два роки пані Катерина самостійно не може поратися на гос­по­дарс­тві, але досі дуже любить квіти, які і нині прикрашають її обійстя.

“У свої 100 років ювілярка може похвалитися великою колекцією домотканого лляного полотна, яке власноруч виготовляла, починаючи з вирощування та обробляння льону, аж до самого ткання. А своїм секретом довголіття називає щиру молитву та віру у Бога, любов до батьків та ближніх, які продовжують життя. Вона закликає творити добро, адже воно завжди повертається сторицею”, – розподідають близькі жінки.

Довідково:

Народилася Катерина Михайлівна 26 травня 1921 року у с. Сукіль. Була єдиною дитиною в звичайній селянській сім’ї, де знають ціну тяжкої праці на землі. Закінчила 7 класів школи. Своєї сім’ї не мала, проживала з батьками. Однак рано залишилася сама, спочатку померла мама, а у 1964 році й батько. Довго господарювала сама, а відтак прихильна доля розпорядилася по-іншому. Поруч з жінкою поселилася донька її племінника п.Надія, яка одружилася у родині Заляско, що мешкала у сусідньому обійсті. З того часу п. Надія опікується бабусею, доглядає за нею та допомагає у всьому.Переглядів: 175
banner