Прикарпатська поліція підсумувала результати діяльності за 11 місяців цього року

Події, Суспільство

11 грудня в Головному управлінні Національної поліції в області відбулося засідання колегії під головуванням начальника поліції Володимира Голубоша. На ній правоохоронці підсумували службову діяльність органів і підрозділів поліції Прикарпаття за 11 місяців 2019 року.


Про це повідомляють у Фейсбуці на сторінці поліції.

У роботі колегії взяли участь народний депутат України 9 скликання Ігор Фріс, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Івасик, заступник голови Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб, заступники начальника ГУНП, керівники структурних підрозділів апарату Головного управління, територіальних відділів і відділень поліції.

Засідання колегії у такому форматі проводилося вперше. Підсумовуючи роботу за 11 місяців роботи, правоохоронці зупинилися на основних пріоритетах службової діяльності. Йшлося про підвищення якості та оперативності реагування на кримінальні правопорушення та інші події, про попередження вуличної злочинності та безпека дорожнього руху, про заходи спрямовані на запобігання і протидію домашнього насильства. Заступники начальника ГУНП проаналізували діяльність підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності, окремо зупинилися на недоліках та заходах з їх усунення. Крім того, обговорили розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів.

Запрошені гості запевнили, що продовжуватимуть тісну співпрацю, так як спільними зусиллями поліції, органів влади і місцевого самоврядування та громадськості можна ефективно протидіяти злочинності в області.

Наприкінці начальник обласної поліції вказав на пріоритетні напрямки у подальшій діяльності та акцентував увагу на необхідності вжиття нових підходів у роботі.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 223
banner