Прикарпатська поліція припинила діяльність незаконних гральних закладів (ФОТО)

Без категорії, Суспільство

Азартні клуби функціонували у Івано-Франківську та Коломиї. Під час поліцейських заходів вилучено гральне обладнання, гроші та ряд інших речових доказів. Слідчі здійснюють досудове розслідування у розпочатих кримінальних провадженнях та розшукують осіб, які причетні до злочинів.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.


Організатори грального бізнесу маскували заклади під приміщення, у яких ніхто не проводить господарську діяльність. Зокрема, на фасадах приміщень не було ані вивісок, графіку роботи, а вхід до закладів був оснащений відеоспостереженням та дистанційним відкриттям.


24 травня співробітники Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області спільно з поліцейськими Івано-Франківська та Калущини вилучили комп’ютерну техніку, у тому числі на якій інстальоване програмне забезпечення для можливості надання азартних ігор, чорнові записи обліку відвідувачів закладу, засоби відеоспостереження, електронні носії інформації.


Також вилучено кошти, здобуті, ймовірно, злочинним шляхом, мобільні телефони та СІМ-картки. В обох випадках на місці знаходились працівники та клієнти клубів.

За дaними фактами триває розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України. Йдеться про зайняття гральним бізнесом.
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні
На зображенні може бути: у приміщенні
Немає опису світлини.
На зображенні може бути: у приміщенні
На зображенні може бути: у приміщенні


Переглядів: 236
banner