фото з мережі інтернет

Прикарпатська поліція визначатиме людей, які порушують договір про самоізоляцію

Суспільство

З 27-го березня працівники Нацполіції спільно з інспекторами місцевого самоврядування відстежуватимуть громадян, які знаходяться без засобів захисту у громадських місцях (у парках і лісових масивах також).


Про це на щоденному брифінгу в облдержадміністрації повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, передає Суспільне.

“Є зміни до постанов Кабінету Міністрів України № 211, 215, 239, 241, які запроваджують адміністративну відповідальність щодо осіб, які підписали відповідний договір або зобов’язалися перебувати у самоізоляції. Їх можуть притягнути до адміністративної відповідальності за статтею № 44.3 Кодексу про адміністративні правопорушення України”, – повідомив Володимир Голубош.

На сьогодні в області виявлено 63 факти недотримання режиму карантину, про що складено відповідні матеріали та передано їх до суду. Правоохоронці продовжують відстежувати факти таких порушень серед власників магазинів, установ і транспортних засобів.Переглядів: 224
banner