Прикарпатське село стало найкращим в Україні

Суспільство

Перший сезон проекту «ВеСело» офіційно завершили: читачі сайту depo.ua обрали найвеселіше, життєрадісне, оптимістичне село, яке і отримає титул «ВеСело 2020». 


Перший сезон проекту «ВеСело» включав в себе шість епізодів, і кожне з сіл-учасників в своєму роді унікальне, і всі вони особливі і дивовижні, Проте, фіналізувати сезон команда проекту вирішила відкритим голосуванням, в якому кожен читач сайту depo.ua зміг відзначити те село, яке вразило його найбільше, пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

У результаті на третьому місці симпатій користувачів виявилося село Волоське Дніпропетровської області. Друге місце дісталося селу Степанці Черкаської області.

І село-чемпіон, володар титулу «Краще село проекту ВеСело 2020» – Обертин Івано-Франківської області. Це красиве, доглянуте село, яке в першу чергу запам’яталося незвичайними формами соціально відповідального бізнесу місцевих жителів, грамотним і правильним поєднанням історичної спадщини та сучасного життя і виховання і культурним життям.

Детально про подорож в Обертин та його мешканців – дивіться тут .

 Переглядів: 179
banner