Прикарпатські дільничні офіцери поліції та офіцери громад покращили свої навички щодо протидії домашньому насильству

Суспільство

Навчання відбувалося за ініціативи сектору протидії домашньому насильству та Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України. Правоохоронців навчали правильно кваліфікувати та документувати побутові правопорушення.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області


Інтенсив відбувся для правоохоронців, які в щоденній роботі стикаються з потерпілими від домашнього насильства. Поліцейські засвоїли алгоритм дій під час викликів по домашньому насильству. Спікери наголосили, що особливу увагу слід приділяти дітям, які є свідками цих правопорушень.


Такі тренінги для правоохоронців необхідні, – розповідає начальник сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Івано-Франківського районного управління поліції Дмитро Мах. Адже поліцейським потрібно працювати не лише з кривдником, а й з постраждалою особою. А відтак залучати всі суб’єкти у сфері запобігання домашньому насильству. Тільки так можна розірвати коло насильства.


Поліція Прикарпаття нагадує громадянам, терпіти побутову тиранію не можна. Якщо Ви потерпаєте від домашнього насильства, одразу телефонуйте на “102”. Ви маєте право на прихисток та кваліфіковану безоплатну правову допомогу.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 386
banner