Прикарпатські енергетики вчергове здали кров

Суспільство

Сьогодні, 28 грудня, працівники АТ «Прикарпаттяобленерго» вкотре стали донорами крові, щоб допомогти нашим Збройним Силам України. Кров здавали в рамках уже традиційного корпоративного донорського руху, участь в якому сьогодні взяло 75 людей.Учасниками корпоративного Дня донора стали працівники з Івано-Франківська, Косова, Калуша, Снятина, Рожнятова та Тлумача. Заручившись підтримкою медпрацівників обласного центру служби крові, прикарпатські енергетики здали майже 34 літри крові.


Законсервовану кров передадуть для прифронтових шпиталів, де зараз перебувають наші захисники.


Донорський рух в АТ «Прикарпаттяобленерго» бере свій початок у 2018 році. Тоді, 1 червня, до Дня захисту дітей, 48 працівників компанії стали донорами крові для онкохворих діток.


Організаторка благодійної ініціативи Оксана Барилів ділиться:
«Якщо на початку донорського руху було трохи менше 50 охочих, то зараз база даних енергетиків, які продовжують здавати кров, налічує 250 людей у всіх громадах Прикарпаття. Раніше потреба в крові була приблизно раз у рік, зараз це – два або три рази з початку повномасштабного вторгнення. Ми маємо пам’ятати, що кожен має допомагати та «воювати» на своєму місці. А кров – це те, що завжди потрібно».

Працівники підприємства здають кров і поза межами Днів донора.


Коли є потреба в донорстві, їм телефонують із центру служби крові та повідомляють про це. Тож енергетики закликають доєднуватися та не боятися здавати кров.


Якщо у вас немає протипоказань, тоді приблизно за добу перед донацією варто відмовитись від алкоголю, молочних продуктів, гострої та шкідливої їжі. Також не можна протягом кількох днів до здачі приймати медикаменти (щодо винятків варто порадитися з лікарем).
Переглядів: 277
banner